• SWFIS UŁ
  • Dodatkowe terminy zajęć z wychowania fizycznego w semestrze letnim 2023/2024

Dodatkowe terminy zajęć z wychowania fizycznego w semestrze letnim 2023/2024

Poniżej lista dodatkowych zajęć wychowania fizycznego w semestrze letnim 2023/2024:

Prowadząca: mgr Agnieszka Piasecka

fitness: 3.06. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

             10.06. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

ćwiczenia muzyczno-ruchowe: 13.05. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

                                                      20.05. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

                                                      27.05. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

Prowadzący: mgr Piotr Jaworowicz

fitness: 23.05. godz. 15.30-17.00, 06.06. godz. 15.30-17.00, 21.06. godz. 9.00-10.30

siatkówka: 22.05. godz. 12.00-13.30, 29.05. godz. 12.00-13.30, 21.06. godz. 10.30-12.00

pływanie: 20.05. godz. 12.30-14.00, 27.05. godz. 12.30-14.00, 21.06. godz. 12.00-13.30

siłownia męska: 21.06. godz. 7.30-9.00

Prowadzący: mgr Piotr Antoniak

pływanie: 17.06. godz. 8.00-9.30, 9.30-11.00, 11.00-12.30, 12.30-14.00, 14.00-15.30

                 18.06 godz. 8.00-9.30, 9.30-11.00, 11.00-12.30

                 19.06 godz. 8.45-10.15, 10.15-11.45, 11.45- 13.15

                 20.06 godz. 9.30-11.00, 11.00-12.30

Prowadzący: mgr Jarosław Niewiadomski

brydż: 18.06. godz. 12.00-13.30, 19.06. godz. 12.00-13.30, 20.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30, 10.30-12.00

siatkówka: 17.06. godz. 7.30-9.00, 10.30-12.00, 12.00-13.30, 13.30-15.00

                   18.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30, 10.30-12.00

                   19.06. godz. 10.30-12.00

                   20.06. godz. 12.00-13.30

Prowadząca: mgr Anna Milczarek

pływanie: 14.06 godz. 9.30-11.00, 11.00-12.30, 12.30-14.00

                  18.06. godz. 9.30-11.00, 11.00-12.30, 12.30-14.00

                 19.06 godz. 11.45- 13.15

Prowadzący: mgr Krzysztof Mielczarek

gimnastyka zdrowotna: 19.06. godz. 16.30-18.00

siłownia: 17.06. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

                18.06. godz. 9.30-11.00, 11.00-12.30, 12.30-14.00, 15.30-17.00, 17.00-18.30

                19.06. godz. 15.00-16.30

                20.06. godz. 9.30-11.00, 11.00-12.30, 12.30-14.00

                21.06. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

Prowadzący: mgr Michał Chojecki

siłownia: 17.06. godz. 11.00-12.30

                       19.06. godz 11.00-12.30

                       21.06. godz. 11.00-12.30

koszykówka: 17.06. godz. 12.30-14.00

                19.06. godz. 12.30-14.00

                21.06. godz. 12.30-14.00

Prowadząca: mgr Elżbieta Nowak

joga: 27.05. godz. 13.30-15.00, 15.00-16.30

          06.06. godz. 15.30-17.00, 17.00-18.30

         20.06. godz. 14.30-16.00, 16.00-17.30

siatkówka: 10.06. godz. 13.30-15.00, 15.00-16.30

                   17.06. godz. 13.30-15.00, 15.00-16.30

Prowadzący: mgr Bogdan Kobierecki

siatkówka: 21.05. godz. 8.00-9.30

                   20.06. godz. 12.00-13.30, 13.30-15.00

                   21.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30

Prowadząca: mgr Monika Kulicka

gimnastyka zdrowotna: 3.06. godz. 10.30-12.00

                                         20.06. godz. 9.00-10.30

ćwiczenia relaksacyjne: 3.06. godz. 9.00-10.30

                                         20.06. godz. 7.30-9.00

Prowadząca: mgr Dorota Czarniecka

gimnastyka zdrowotna: 12.06. godz. 10.30-12.00, 12.00-13.30

                                         18.06. godz. 13.30-15.00

                                         19.06. godz. 13.30-15.00

wf dla osób z problemami zdrowotnymi: 20.06. godz. 9.30-11.00

                                                                      12.06. godz. 9.00-10.30

ćwiczenia relaksacyjne: 11.06. godz. 7.30-9.00

                                          12.06. godz. 7.30-9.00

                                          17.06. godz. 7.30-9.00

                                         18.06. godz. 7.30-9.00

                                         19.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.00-13.30

fitness: 11.06. godz. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.00-13.30

              17.06. godz. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.00-13.30

              18.06. godz.9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.00-13.30

Prowadzący: mgr Jarosław Adamczyk

tenis stołowy: 04.06. godz.12.00-13.30, 13 .30-15 00, 15.00-16.30

                         05.06. godz. 11.30-13.00, 13.00-14.30

                         11.06. godz.12.00-13.30, 13.30-15.00, 15.00-16.30

                         12.06. godz. 11.30-13.00, 13.00-14.30

                         17.06. godz.10.30-12.00, 12.00-13.30, 13.30-15 00

                         18.06. godz.10.30-12.00, 12.00-13.30, 13.30-15 00, 16.30-18.00

                         20.06.  godz. 8.30-10 00, 10.00-11.30, 11.30-13.00

Prowadzący: mgr Piotr Korus

tenis stołowy: 17.06. godz.7 .30-9 00, 9.00-10.30

                         19.06. godz. 11.15-12.45, 12.45-14.15, 14.15-15.45

                         21.06. godz.7.30-9.00, 9.00-10.30

futsal: 19.06. godz. 16.00-17.30

Prowadząca: mgr Anna Jagiełło

modelowanie sylwetki: 17.06. godz. 9.00-10.30, 12.00-13.30

                                        18.06. godz. 9.00-10.30

                                        19.06. godz. 9.00-10.30,12.00-13.30

samoobrona: 28.05. godz.15.00-16.30, 16.30-18.00

                       29.05. godz. 16.30-18.00, 18.00-19.30

                       5.06. godz. 16.30-18.00

                       17.06. godz. 7.30-9.00, 10.30-12.00

                        18.06. godz.7.30-9.00, 10.30-12.00

                        19.06. godz. 7.30-9.00, 10.30-12.00

Prowadząca: mgr Ewa Karolczyk

fitness: 19.06. godz. 10.30-12.00, 12.00-13.30

             20.06. godz. 11.00-12.30

Prowadząca: mgr Urszula Lis

gimnastyka zdrowotna: 17.06. godz. 8.30-10.00, 10.00-11.30 (Matejki)

                                        18.06. godz. 8.30-10.00, 10.00-11.30, 11.30-13.00, 13.00-14.30 (Styrska, sala 7)

                                        19.06. godz. 8.30-10.00, 10.00-11.30, 11.30-13.00, 13.00-14.30 (Matejki)

                                        20.06. godz. 8.30-10.00, 10.00-11.30 (Matejki)

                                        21.06. godz. 9.00-10.30, 10.30-12.00, 12.00-13.30, 13.30-15.00 (Styrska, galeria)

ćwiczenia muzyczno-ruchowe: 17.06. godz. 11.30-13.00, 13.00-14.30 (Matejki)

                                                      20.06. godz. 11.30-13.00, 13.00-14.30 (Matejki)

Prowadzący: mgr Leszek Piąstka

fitness: 04.06. godz. 15.00-16.30, ul. Tamka 12

gimnastyka zdrowotna: 04.06. godz. 16.30-18.00, ul. Tamka 12

siłownia męska: 17.06. godz. 9.00-10.30, ul. Tamka 12

                            18.06. godz. 9.00-10.30, ul. Tamka 12

                            19.06. godz. 9.00-10.30, ul. Tamka 12

Prowadząca: mgr Iwona Kobierecka

gimnastyka zdrowotna: 12.06. godz. 10.30-12.00

                                         13.06. godz. 11.00-12.30

                                         18.06. godz. 10.30-12.00

nordic walking: 12.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30

                            13.06. godz. 8.00-9.30, 9.30-11.00

                            18.06. godz. 7.30-9.00, 9.00-10.30