strona główna  »  aktualności  »  aktualności
ODRABIANIE ZAJĘĆ
Data publikacji: 29.05.2018

 

 

 REGULAMIN ODRABIANIA ZAJĘĆ WYCHOWANIA FIZYCZNEGO

w zakładce Aktualności

 

                                        Terminy w tabeli poniżej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DYŻURY PRACOWNIKÓW SWFiS NA OBIEKTACH SPORTOWYCH W SEMESTRZE LETNIM  2017/2018

 

PŁYWANIE

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

GRY ZESPOŁOWE

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

ĆWICZENIA MUZ-RUCH

FITNESS PRO

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

YOGA

IV DS

Ul. Matejki

SIŁOWNIA MĘSKA

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

FITNESS

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

GIMNASTYKA ZDROWOTNA/

REHABILITACJA

CWFiS

Ul. Styrska 20/24

SAMOOBRONA

/MODELOWANIE SYLWETKI

Sala Judo UŁ

Ul. Tamka 12

TENIS STOŁOWY

Sala 

Ul. Tamka 12

14.06.2018

Czwartek

9.30-11.00

Mgr Piotr Antoniak

Mgr Anna Milczarek

10.30-12.00

Mgr Bogdan Kobierecki

Mgr Jarosław Niewiadomski

 

10.30-12.00

Mgr Urszula Doboszyńska

10.00 -11.30

Mgr Jolanta Motyl

9.00 -- 10.30

Mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

Mgr Michał Chojecki

 

9.00 -- 10.30

Mgr Ewa Karolczyk

10.30 –12.00

Mgr Piotr Zych

 

 

9.00 - 10.30

Mgr Teresa Węglarska

(Sala gimn. zdr.)

10.30-12.00

Mgr Krzysztof Mielczarek

(Sala gimn. zdr.)

Mgr Dorota Czarniecka

 (Sala 17)

9.00 – 10.30

Mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

10.30-12.00

Mgr Iwona Kobierecka

MODELOWANIE SYLWETKI

9.00 – 10.30

Mgr Piotr Korus

 

 

10.30-12.00

Mgr Jarosław Adamczyk

20.09.2018

Czwartek  

9.30-11.00

Mgr Anna Milczarek Mgr Piotr Antoniak

 

10.30-12.00

Mgr Jarosław Niewiadomski

Mgr Bogdan Kobierecki

 

10.30-12.00

Mgr Urszula Doboszyńska

10.00 -11.30

Mgr Jolanta Motyl

9.00 -- 10.30

Mgr Michał Chojecki

10.30-12.00

Mgr Piotr Jaworowicz

 

9.00 - 10.30

Mgr Ewa Karolczyk

10.30-12.00

Mgr Krzysztof Mielczarek

 

9.00 - 10.30

Mgr Iwona Kobierecka

 (Sala gimn. zdr.)

10.30-12.00

Mgr Teresa Węglarska

(Sala gimn. zdr.)

Mgr Dorota Czarniecka

 (Sala 17)

9.00 – 10.30

Mgr Teresa Węglarska

MODELOWANIE SYLWETKI

10.30-12.00

Mgr Krzysztof Plesiewicz

SAMOOBRONA

 

9.00 – 10.30

Mgr Jarosław Adamczyk

 

 

10.30-12.00

Mgr Piotr Korus

 

27.09.2018

Czwartek

9.30-11.00

Mgr Piotr Antoniak

Mgr Anna Milczarek

10.30-12.00

Mgr Jarosław Niewiadomski

Mgr Piotr Zych

 

10.30-12.00

Mgr Urszula Doboszyńska

10.00 -11.30

Mgr Jolanta Motyl

9.00 -- 10.30

Mgr Piotr Jaworowicz

10.30-12.00

Mgr Bogdan Kobierecki

 

 

 

 

9.00 -- 10.30

Mgr Krzysztof Mielczarek

10.30-12.00

Mgr Ewa Karolczyk

 

9.00 – 10.30

Mgr Michał Chojecki

(Sala gimn. zdr.)

10.30-12.00

Mgr Dorota Czarniecka

 (Sala 17)

Mgr Teresa Węglarska

(Sala gimn. zdr.)

9.00 – 10.30

Mgr Iwona Kobierecka

MODELOWANIE SYLWETKI

10.30-12.00

Mgr Krzysztof Plesiewicz

(SAMOOBRONA)

 

9.00 – 10.30

Mgr Piotr Korus

 

 

 

10.30-12.00

Mgr Jarosław Adamczyk

 

 

PierwszyPoprzedniNastpnyOstatni