strona główna  »  aktualności  »  aktualności
VIII Juwenalia Sportowe za nami!
Data publikacji: 24.05.2018

VIII  JUWENALIA  SPORTOWE  UNIWERSYTETU  ŁÓDZKIEGO  ZA  NAMI!

PODCZAS TEGOROCZNYCH JUWENALIÓW SPORTOWYCH POD HASŁEM

„GRAMY DLA JULKI”

KWESTOWALIŚMY, WSPIERAJĄC JEJ LECZENIE.

JULKA SIWIŃSKA JEST CÓRKĄ PRACOWNICY UNIWERSYTETU ŁÓDZKIEGO, CHORUJE NA PORAŻENIE MÓZGOWE I AUTYZM

 

Blisko 500 studentów i pracowników z 14 wydziałów Uniwersytetu Łódzkiego oraz uczniów Publicznego Liceum Ogólnokształcącego UŁ rywalizowało i bawiło się na obiektach   sportowych naszej uczelni i AZS Łódź.

Organizatorem było SWFiS UŁ oraz KU AZS UŁ.

Uczestnicy konkurowali w następujących dyscyplinach:

Siatkówce, koszykówce, piłce nożnej, tenisie ziemnym i stołowym, pływaniu, wyciskaniu sztangi oraz zajęciach rekreacyjnych - fitball, joga.

 

WYNIKI

PIŁKA SIATKOWA

1. Wydział NAUK O WYCHOWANIU

2. WYDZIAŁ CHEMII

3. Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

4. WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

PIŁKA KOSZYKOWA

1. Wydział Nauk o Wychowaniu

2. Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

3. Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

4. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska  

5. Wydział Matematyki i Informatyki

6. STUDIUM JĘZYKA POLSKIEGO dla Cudzoziemców

Konkurs rzutów do kosza

Sugar Ochir                                   Studium Języków Obcych

PIŁKA NOŻNA

1. WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

2. Wydział Nauk Geograficznych I

3. Wydział Nauk o Wychowaniu

4. Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych

5.5. WYDZIAŁ FILOLOGICZNY i Wydział Nauk Geograficznych II

7. Publiczne Liceum Ogólnokształcące

Najlepszy strzelec

Cłapa Krzysztof   8 bramek             WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

TENIS ZIEMNY

1. Nowocień Paweł                        Rektorat

2. Popławski Tomasz                      Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

3. Zieliński Piotr                            Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

4. Żak Andrzej                              Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej

TENIS STOŁOWY KOBIETY

1. Andruszkiewicz Dagmara              Wydział Nauk o Wychowaniu

2. Dziedzic Marta                           Publiczne Liceum Ogólnokształcące

3. Kowalska Magda                         WYDZIAŁ FILOLOGICZNY

TENIS STOŁOWY MĘŻCZYŹNI

1. Gutkowski Piotr                          Wydział Prawa i Administracji

2. Rychlewicz Andrzej                     Wydział Matematyki i Informatyki

3. Jędrzejka Dariusz                        Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

PŁYWANIE

Sztafeta  6x50 m st. dow.

1. Wydział Nauk Geograficznych

2. Publiczne Liceum Ogólnokształcące

3. Wydział Nauk o Wychowaniu

4. Wydział Matematyki i Informatyki

5. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska                mężczyźni

6. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska                kobiety

100 m. st. dow. K<40

1. Michałkiewicz Anna                    WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

2. Groblińska Justyna                     WYDZIAŁ FILOLOGICZNY

3. Rogalska Aneta                         Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

4. Ratowska Dziobak Eleonora         Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

100 m. st dow. M<40

1. Brzostowski Szymon                   Wydział Matematyki i Informatyki

2. Marczak Tomasz                          Wydział Matematyki i Informatyki

3. Grzejdziak Łukasz                       Wydział Matematyki i Informatyki

100 m. st. dow. K>40

1. Korczyńska Joanna                      REKTORAT

2. Pieniążek Anna                            Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

3. Łabieniec Watała Magda                Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

100 m. st. dow. M>40

1. Czaplicki Michał                           Wydział Nauk o Wychowaniu

2. Rodak Tomasz                             Wydział Matematyki i Informatyki

3. Błasiak Janusz                             Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

4. Janic Bartosz                               Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

100 m. st. dow. Studentki

1. Golińska Katarzyna                       Wydział Nauk Geograficznych – TIR

2. Hyt Ewa                                     Wydział Nauk Geograficznych – TIR

3. Gabryanczyk Anna                        Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

100 m. st. dow. Studenci

1. Woźniak Arkadiusz                        Wydział Prawa i Administracji

2. Kamiński Bartosz                          Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

3. Oleksii Ahii                                   WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA

WYCISKANIE SZTANGI

Kobiety

1. Piwowarczk Sylwia                       Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny

2. Komnia Aneta                              WYDZIAŁ FILOLOGICZNY

3. Zientek Karolina                           WYDZIAŁ FILOLOGICZNY

Mężczyżni

1. Ostojski Oskar                              Wydział Nauk o Wychowaniu

2. Dominiak Dawid                            Wydział Biologii i Ochrony Środowiska

3. Kula Przemysław                           Wydział Nauk o Wychowaniu

 

PUNKTACJA KOŃCOWA

1. Wydział Nauk o Wychowaniu--------------------------------------- 61 pkt.

2. Wydział Biologii i Ochrony Środowiska------------------------- 38 pkt.

3. Wydział Nauk Geograficznych------------------------------------- 36 pkt.

4. WYDZIAŁ ZARZĄDZANIA----------------------------------------------- 35 pkt.

5. Publiczne Liceum Ogólnokształcące--------------------------- 30 pkt.

6. Wydział Ekonomiczno-Socjologiczny----------------------------- 29 pkt.

6. Wydział Matematyki i Informatyki--------------------------------- 29 pkt.

8. WYDZIAŁ FILOLOGICZNY----------------------------------------------- 23 pkt.

9. Wydział Studiów Międzynarodowych i Politologicznych----- 20 pkt.

10. WYDZIAŁ CHEMII-------------------------------------------------------- 12 pkt.

11. Wydział Prawa i Administracji------------------------------------- 11 pkt.

12 REKTORAT---------------------------------------------------------------- 8 pkt.

13. Studium Języków Obcych-------------------------------------------- 7 pkt.

14. Wydział Fizyki i Informatyki Stosowanej-------------------------- 1 pkt.

 

PierwszyPoprzedniNastpnyOstatni