strona główna  »  Ćwiczenia muz-ruchowe
   Ćwiczenia muzyczno – ruchowe

 

Zajęcia o wyjątkowo bogatej formule, zawierające szerokie spektrum ćwiczeń aerobowych, wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych, prowadzone przy muzyce z użyciem sprzętu, tj. stepów, hantli, obciążników, dużych piłek „FitBall”, eliptycznych piłek "OvoBall".

W programie zajęć przewidziana jest nauka podstawowych kroków aerobiku, powiązana z elementami rytmiczno – tanecznymi w formie układów choreograficznych, w tym także na stepach.

Forma TBC – Total Body Condition zakłada wszechstronne kształtowanie i wzmacnianie mięśni całego ciała z zastosowaniem nowoczesnych form ruchu.

 

Dodatkowo zajęcia wzbogacone są o zapoznanie studentów z prozdrowotnymi formami fitness: Zdrowy kręgosłup, Pilates, FitBall, OvoBall, Stretching, mającymi na celu zwiększenie siły i elastyczności mięśni, zapobieganie przykurczom i niwelowanie wszelkiego rodzaju bólów, zwłaszcza dotyczących kręgosłupa.


Dzięki tym formom możliwa jest poprawa zakresu ruchu, koordynacji oraz relaksacja.

 

Zajęcia przeznaczone są dla wszystkich studentów, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn.

Odbywają się na profesjonalnych obiektach, salach zaopatrzonych w lustra i nagłośnienie:ul. Styrska 20/24 i ul. Matejki 21/23.

Osoby prowadzące:

  • mgr Urszula Doboszyńska

  • mgr Agnieszka Piasecka

Ćwiczenia muz-ruchoweĆwiczenia muz-ruchoweĆwiczenia muz-ruchoweĆwiczenia muz-ruchoweĆwiczenia muz-ruchoweĆwiczenia muz-ruchowe